Дистанційне навчання

 

Шановні колеги! 

    Для якісного проведення уроків під час дистанційного навчання прошу звернути увагу на цю статтю проекту Нова українська школа "№5 інструментів для дистанційного навчання-добірка НУШ". Корисним буде опрацювати методичні рекомендації "Організація дистанційного навчання в школі" ст. 41, методичний посібник КЗ КОІППО "Організація освітнього процесу із застосуванням технологій дистанційного навчання." 2021, матеріали онлайн-курсу для вчителів про дистанційне навчання на платформі Едера.

НУШ " 35 інструментів  для дистанційного навчання – добірка НУШ "

У класному журналі на відповідній сторінці навчального предмета писати у Змісті : "Дистанційне навчання. Як доповнити текст зображеннями.", зазначати тематику навчального матеріалу, домашніх завдань, а також форми роботи: дистанційні онлайн-консультації, відеоуроки, скайп-конференції, тестування тощо,

−    оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання здійснювати у зручний для вчителя спосіб, а в подальшому дані занести до відповідних таблиць оцінювання. Якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень учнів дистанційно, варто відтермінувати його проведення до завершення епідеміологічної ситуації.

−    журнали можна буде заповнити після завершення карантину.Немає коментарів:

Дописати коментар